Movies
Ratings
280 The Devil's GameRated ★ 4.5 The Devil's GameRated ★ 4.5
 Step Up Year of the DanceRated ★ 3.5 Step Up Year of the DanceRated ★ 3.5
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 TenetRated ★ 4.5 TenetRated ★ 4.5
 Now You See Me 2Rated ★ 3.5 Now You See Me 2Rated ★ 3.5
 Midnight RunnersRated ★ 3.5 Midnight RunnersRated ★ 3.5
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
 AquamanRated ★ 4.0 AquamanRated ★ 4.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
 Frozen IIRated ★ 3.5 Frozen IIRated ★ 3.5
 The VillainessRated ★ 4.0 The VillainessRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
 ExitRated ★ 3.0 ExitRated ★ 3.0
 VenomRated ★ 3.0 VenomRated ★ 3.0
 AladdinRated ★ 4.5 AladdinRated ★ 4.5
 10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0 10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
 The OutlawsRated ★ 3.5 The OutlawsRated ★ 3.5
 Black WidowRated ★ 3.5 Black WidowRated ★ 3.5
 CruellaRated ★ 3.0 CruellaRated ★ 3.0