Movies
Ratings
50
A Star Is BornRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
The WifeRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0