Series
Ratings
50
Oh My GhostRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0