Titles you rated
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0