Movies
Ratings
754
AnnaRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 1.5
The GooniesRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
MRated ★ 2.5
12 StrongRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Last Action HeroRated ★ 2.0
The HighwaymenRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 4.0
Black RainRated ★ 4.0
Edge of DarknessRated ★ 3.5
State of PlayRated ★ 3.0
DetroitRated ★ 3.5
Logan LuckyRated ★ 3.5
Natural Born KillersRated ★ 3.0