Titles you rated
The BatmanRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
University of LaughsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Running with the DevilRated ★ 2.0
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 3.5
Last Flag FlyingRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 0.5
Independence DayRated ★ 2.0
Blade RunnerRated ★ 2.5
21 GramsRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
Battle of the WarriorsRated ★ 1.0
Who are You?Rated ★ 1.5