Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0