Series
Ratings
54
On AirRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5