Movies
Ratings
693
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
WonderRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0