Movies
Ratings
81
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5