Titles you rated
 Dead RingersRated ★ 3.0 Dead RingersRated ★ 3.0
 Stop Making SenseRated ★ 3.5 Stop Making SenseRated ★ 3.5
 AnoraRated ★ 5.0 AnoraRated ★ 5.0
 Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5 Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
 RashomonRated ★ 4.5 RashomonRated ★ 4.5
 The SubstanceRated ★ 4.5 The SubstanceRated ★ 4.5
 King KongRated ★ 5.0 King KongRated ★ 5.0
 Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0 Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
 ZoolanderRated ★ 3.0 ZoolanderRated ★ 3.0
 Look BackRated ★ 5.0 Look BackRated ★ 5.0
 The BabadookRated ★ 3.0 The BabadookRated ★ 3.0
 The ClassRated ★ 4.0 The ClassRated ★ 4.0
 BarbarianRated ★ 4.0 BarbarianRated ★ 4.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.5 Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.5
 Ford v FerrariRated ★ 3.5 Ford v FerrariRated ★ 3.5
 Lesson in MurderRated ★ 3.5 Lesson in MurderRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 4.5 ExhumaRated ★ 4.5
 Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5 Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
 RebeccaRated ★ 3.5 RebeccaRated ★ 3.5