Titles you rated
True DetectiveRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Schitt's CreekRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Control ZRated ★ 4.0