Movies
Ratings
230
ArrivalRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0