Series
Ratings
14
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5