Series
Ratings
121
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0- Ultra SevenRated ★ 4.0
- Kamen Rider BLACK SUNRated ★ 4.0
- UltramanRated ★ 4.0
Fuuto P.I.Rated ★ 4.0- Ultraman MebiusRated ★ 4.5
Kamen Rider DoubleRated ★ 4.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 4.5
Teppen—!!!!!!!!!!!!!!!Rated ★ 3.0
Masked Rider KabutoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme Anima +Rated ★ 4.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 3.0