Titles you rated
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0