Titles you rated
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Sinnyeonteukjip Segiui Daegyeol AI vs InganRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Tsubasa ChronicleRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.0