Titles you rated
Seven DaysRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0