Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
The King of RomanceRated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 3.0- The Secret History of Princess Tai PingRated ★ 3.0