Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 5.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Shark: The StormRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5