Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0