Movies
Ratings
58
The Lion KingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
MontageRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0