Titles you rated
A Classic Horror StoryRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.0
AmyRated ★ 4.5
Talk to HerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The DiscoveryRated ★ 4.0