Movies
Ratings
1032
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 1.5
Police AcademyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.0