Movies
Ratings
112
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 2.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 1.0
I Am Number FourRated ★ 3.0