Titles you rated
JumperRated ★ 0.5
MementoRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 0.5
CloserRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 0.5