Movies
Ratings
675
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Poetry on LandRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0