Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 0.5
CollectorsRated ★ 2.5
JokerRated ★ 0.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5