Titles you rated
MaidsRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 2.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.5
Secret DoorRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 2.5