Series
Ratings
15
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5