Movies
Ratings
418
Rescue DawnRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
The Joy Luck ClubRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 0.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The Wandering EarthRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
The 6th DayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
The MessengersRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.5