Movies
Ratings
184
I Feel PrettyRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 2.5