Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0