Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Rules of EngagementRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
InfiniteRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
MEGANRated ★ 3.5
Immoral TalesRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.0
9th CompanyRated ★ 3.5
Blind BeastRated ★ 3.0
Battle of the BulgeRated ★ 3.5
InvasionRated ★ 3.5- The FixRated ★ 2.0
Mad Dog and GloryRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Invasion Planet EarthRated ★ 1.5
Kashin (A Flower Aflame)Rated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Lady TerminatorRated ★ 0.5