Movies
Ratings
38
Blade IIRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
BeanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5