Movies
Ratings
68
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0