Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0