Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
AliensRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0