Titles you rated
Blades of BloodRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Hong Gil DongRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0