Titles you rated
The FacultyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The First TimeRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0