Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 2.5
HydeRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 1.5
Private LivesRated ★ 2.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.0
InsiderRated ★ 1.5