Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 1.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 1.5
My First ClientRated ★ 2.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0