Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
ConnectedRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 2.0