Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0