Titles you rated
- OuroborosRated ★ 4.0
ReverseRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- SP: Special Kakumei ZenjitsuRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Red Thread of FateRated ★ 1.0
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 2.0
SPRated ★ 3.0