Series
Ratings
248
RebootRated ★ 3.5
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
StealRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.5
Tokyo TrialRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 4.5
Hitler and the Nazis: Evil on TrialRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Unsolved Cases Special: PhantomRated ★ 3.5