Titles you rated
Glass HeartRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Remake Our Life!Rated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
ShikizakuraRated ★ 2.5
Just Because!Rated ★ 3.0
ShirobakoRated ★ 5.0- 電波的な彼女Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.0- 아오이 호노오Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5