Movies
Ratings
236- Ultraman: The NextRated ★ 5.0
Sadako 3DRated ★ 2.0
PoltergeistRated ★ 4.0
Blindly in LoveRated ★ 4.0- UNTIL THE DAY COMESRated ★ 4.5
Disregarded PeopleRated ★ 2.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Mother's TreesRated ★ 4.5
The Triumphant Return of General RougeRated ★ 5.0- Yamikin Ushijima Kun the FinalRated ★ 4.5
- The Face of JizoRated ★ 5.0
- RamblersRated ★ 1.5
- Our FamilyRated ★ 5.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.5
Tomie: ReplayRated ★ 4.5
Being GoodRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0