Series
Ratings
18- HimitsuRated ★ 5.0
- Saisei KyoryūRated ★ 5.0
- 朝食亭Rated ★ 5.0
- Sono Tokimade SayōnaraRated ★ 4.5
- Tooi Hi no YukueRated ★ 5.0
The Soup of HeavenRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 4.5
Hell GirlRated ★ 4.0
High School of the DeadRated ★ 4.5- The Laughing SalesmanRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
AmachanRated ★ 4.0