Movies
Ratings
370
Funny GamesRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Secret of MamoRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
Tales from EarthseaRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 2.5
Che: Part OneRated ★ 2.5